Конкурс журналістських робіт "Історії успіху громад"

Рішенням Харківської обласної ради від 8 грудня 2016 року № 311-VII запроваджено проведення щорічного конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громад».

Конкурс запроваджено з метою донести до аудиторії та поширити ідею про те, що перетворення на краще у державі – і в маленькому селі, і в мегаполісі – насамперед, залежать від ініціативності жителів, від їхнього бажання долучитися до відродження величі Харківщини.

Запрошуємо до пошуку кращих історій розвитку громад. Позитивний вплив децентралізації, формування спроможних громад, висвітлення особливостей укладу життя у громадах та вдалих місцевих ініціатив, якісні результати реформ – ці та багато інших тем можуть надихнути жителів Харківщини рухатись уперед, не зупиняючись на досягнутому.

У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:

- «Краща публікація у друкованому ЗМІ»;

- «Краща онлайн-публікація»;

- «Кращий радіоматеріал»;

- «Кращий відеоматеріал»;

- «Краща публікація у шкільному ЗМІ».

Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку(https://goo.gl/forms/1LQKiaH4zNB0XvRs1).

Прийом заявок та матеріалів: до 31 березня 2019 року.

До участі у Конкурсі допускаються матеріали, створені у 2018 – 2019 рр.

Автори, які стали переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, нагороджуються преміями та дипломами:

1 премія – 7 тис. грн., 2 премія – 5 тис. грн., 3 премія – 3,0 тис. грн. у кожній з номінацій.

Нагородження переможців відбудеться у червні до Дня журналіста.

Просимо Вашого сприяння у розповсюдженні інформації серед представників місцевих ЗМІ та загальноосвітніх шкіл краю.

З умовами Положення про Конкурс можна ознайомитись на сайті Харківської обласної ради (http://oblrada.kharkov.ua/ua) у розділі «Конкурси, гранти».

Запитання, що виникатимуть у зв’язку із участю у Конкурсі, можна поставити за тел. (057)-700-53-05, (057)-715-73-63 або надіслати їх на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .