У ПЕЧЕНІГАХ ВІДКРИЛИ НОВИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

У печенізьких дітей 21 березня відбулося справжнє свято — відкриття нового дитячого спортивного майданчика.

Після завершення 32 сесії Печенізької районної ради 7 скликання депутати райради разом із лідерами учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл району та дітворою ліцею ім. Г.Семирадського здійснили приємну місію - презентацію дитячого спортивного майданчика та випробування його тренажерів.

— У нашому селищі сьогодні справжнє свято. За своєю важливістю його можна назвати одним із найважливіших, дуже очікуваним, позитивним та радісним. Звертаючись, насамперед, до тих, для кого встановлено цей класний сучасний майданчик, скажу: діти, відкладайте подалі свої ноутбуки, мобілки й смартфони і виходьте на свіже повітря, набирайтеся сил на цьому спортивному майданчику на нашому прекрасному стадіоні, — сказала на відкритті голова Печенізької районної ради Лариса Ярова.

Лариса Володимирівна відмітила, що, піклуючись про здоров’я дітей та молоді, обласна та місцева влада вкотре створюють в районі не віртуальну, а реальну соціальну мережу. Тут діти й дорослі будуть зустрічатися, займатися фізичною культурою, спортом, спілкуватися, обмінюватися новинами, думками і просто радіти життю. — За три з половиною роки роботи районної ради сьомого скликання в нашому районі приділено суттєву увагу питанням розвитку спорту. Два роки тому ми силами районного бюджету збудували сучасне міні-футбольне поле. Воно стало прекрасним зручним майданчиком для проведення тренувань різних вікових категорій. Таке ж поле було в 2018 році збудовано у селі Артемівка, — зазначила Лариса Володимирівна.

— Враховуючи велике бажання новобурлуцької та печенізької молоді, ми вийшли з пропозицією до голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, аби разом збудувати мультифітнескомплекс у селі Новий Бурлук та селищі Печеніги. Дякуючи керівнику Харківщини, наше прохання було почуте. Завдяки такому розумінню й співпраці ми маємо прекрасні вуличні спортивні майданчики в селі Новий Бурлук та ось цей — у селищі Печеніги. Продумана конструкція робить спортивний комплекс зручним для одночасних занять користувачів різних напрямків, не заважаючи один одному, і дозволяє обрати різні режими тренування: силові, кардіо, інші. Тепер печеніжці мають у своєму розпорядженні сучасний спортивний майданчик, який не лише приваблює стильним та яскравим дизайном, а й відповідає вимогам безпеки та сучасним екологічним нормам. Тут можна тренуватися та використовувати його практично цілий рік. — Упевнена, хлопці та дівчата із задоволенням займатимуться тут спортом.

Запевняю вас — Печенізька районна рада та я особисто і надалі будемо всіляко сприяти розвитку спорту в районі. Наша мета — щоб підростаюче молоде покоління стало фізично міцним, здоровим і витривалим, — підкреслила Лариса Ярова.

— Від імені депутатського корпусу Печенізької районної ради бажаю всім здоров’я та активних занять на спортивному майданчику. Всім, хто любить і цінує спорт, хто не байдужий до розвитку Печенізької громади та нашого краю, — здоров’я та процвітання. ДОВІДКОВО: Вартість спортивної споруди — біля 200 тисяч гривень. Кошти виділено в рамках обласної програми «Облаштування та придбання багатофункціональних спортивних майданчиків зі штучним покриттям, комплексів з тренажерним обладнанням, гімнастичним обладнанням у районах області та містах обласного значення».