Шкільні лідери Печеніжчини взяли участь у сесії районної ради

Голова районної ради Лариса Ярова зустрілася з лідерами учнівської молоді Печеніжчини та запросила активних старшокласників взяти участь у роботі 32 сесії Печенізької районної ради 7 скликання.

Лідери учнівської молоді на запрошення Лариси Ярової не вперше беруть участь у підсумковій звітній сесії та разом з місцевими обранцями обговорюють питання розвитку громад Печенізького району.

Старшокласники району постійно спілкуються з головою Печенізької районної ради, й до їх пропозицій, зауважень та прохань депутатський корпус ради дослухається, приймаючи рішення, які стосуються розвитку району. Під час останньої зустрічі Лариса Ярова та активні старшокласники обговорили реалізацію спільного проекту щодо облаштування кабінету історії в Печенізькому ліцеї ім. Г.Семирадського.

Під час пленарного засідання шкільні лідери з цікавістю слухали звіт голови районної ради Лариси Ярової про роботу у 2018 році, який супроводжувався фотоілюстраціями діяльності Печенізької районної ради 7 скликання протягом третього року своєї діяльності.

Перед депутатами цього дня звітувала й Чугуївська місцева прокуратура. Окрім того, було ухвалено цілу низку нагальних питань, що стосуються розвитку району.