Проектна діяльність лідерів Печеніжчини. Стартапи.

22 березня 2019 року представники Печенізького району взяли участь у проведенні засідання Харківської обласної ради старшокласників, яке проходило на базі КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за темою: "Проектна діяльність лідерів учнівського самоврядування. Стартапи".

Активними учасниками заходу стали Стариков Артем голова Печенізької районної Асоціації старшокласників (учень 10 класу Артемівського НВК) та Бражник Анна заступник голови  Печенізької районної Асоціації старшокласників (учениця 9 класу КЗ "Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського").

З метою привернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, визначення виховного та розвиваючого потенціалу координатором Харківської обласної ради старшокласників Підберезкіною Т.Є. та за участі Олени Приходько, Національного президента економічної молодіжної Палати Монако "JCI Monako".

Було представлено ряд настановчих етапів написання різних проектних пропозицій.
Проведено тренінг, доведено до аудиторії слухачів колосальні можливості щодо залучення різних інвестицій для економічного розвитку інфраструктури.