Запрошуємо на тренінг «Європа і ти» за підтримки Фонду Конрада Аденауера (Німеччина)

Ти – активна молода людина або представник місцевого самоврядування?

Хочеш знати більше про структуру та цінності Європейського Союзу?

Цікавишся можливостями у Європі?

Тоді чекаємо саме на тебе!

06.04.2019 в смт. Печеніги (КЗ «Ліцей ім.Г.Семирадського», кабінет географії №74) відбудеться тренінг «Європа і ти», який організує та проведе ГО «Платформа Публічної Дипломатії» за підтримки Фонду Конрада Аденауера (Німеччина).

На заході буде йтися про європейсько-українські відносини, можливості та перспективи для українців, шляхи подальшої двосторонньої співпраці.

Програма тренінгу включає в себе скап-сесію з Д.Стуліком, співробітником представництва ЄС в Україні, інтерактивні ігри з аудиторією.

Головним спікером виступить Олександр Новак – співголова робочої групи з прав людини організації «Європейське демократичне студенство».

Запрошені експерти: Василь Михайлишин – координатор проектів, науковий співробітник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні; Рєзніков В.В. – доцент кафедри міжнародних економічних відносин ХНУім.Каразіна.

Організатори:Денис Ганжа – голова ГО “Платформа Публічної Дипломатії”, молодий посол ЄС в Україні та інші.

Захід проходитиме в інтерактивній формі: ігри, цікаві опитування, кава – брейк, обід.

Ми шукаємо активних представників Печенізького району, журналістів, підприємців, перспективну молодь та місцевих активістів.

Подавай заявку за телефонами: 0683308020, 0987381772; та ставай частиною нашого заходу (кількість місць обмежена).

Настав час розвиватися та виходити на новий рівень!