У ПЕЧЕНІГАХ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ "ЄВРОПА І ТИ"

06 квітня 2019 року на базі Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського відбувся тренінг "Європа і ти", який був організований та проведений ГО «Платформа Публічної Дипломатії» за підтримки Фонду Конрада Аденауера (Німеччина).

Даний проект реалізовується у малих містах Східної України з метою підвищення рівня обізнаності місцевих жителів.

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, освітніх закладів, шкільне самоврядування, активна молодь району та студенти Харківських вищих навчальних закладів.

Розпочав тренінг Денис Ганжа, голова ГО «Платформа Публічної Дипломатії», молодий посол ЄС в Україні, який розповів присутнім про історію створення організації та основну мету її діяльності.

Головним спікером заходу виступив Олександр Новак – співголова робочої групи з прав людини організації «Європейське демократичне студентство», який розповів учасникам тренінгу про структуру та цінності Європейського Союзу, європейсько-українські відносини, можливості та перспективи для українців, шляхи подальшої двосторонньої співпраці.

Програма тренінгу також включала в себе скайп-сесію з Д.Стуліком, співробітником представництва ЄС в Україні, впродовж якої присутні мали можливість задати питання, які їх цікавлять.

Під час тренінгу також проводилося інтерактивне заняття «Світове кафе», в ході якого аудиторія, розділившись на 3 групи, мала змогу поспілкуватися із запрошеними експертами Василем Михайлишиним – координатором проектів, науковим співробітником Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Рєзніковим В.В. – доцентом кафедри міжнародних економічних відносин ХНУ ім.Каразіна та Олександром Новаком. Метою даного заняття було розширення знань учасників з 3-х тем, що стосуються ЄС: проблеми ЄС, стереотипи ЄС та перспективи відносин з ЄС.

Захід проходив в цікавій формі, на учасників чекали інтерактивні ігри, цікаве спілкування, опитування щодо обізнаності з тематики ЄС, кава – брейк та обід.

По завершенню всі учасники отримали Сертифікати про успішне проходження тренінгу з євроінтеграції «Європа і ти» та подарунки від організаторів даного заходу.