ПРИЗОВНИКІВ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕЛИ ДО ЛАВ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

08 квітня 2019 року голова районної ради Лариса Ярова та перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко з напутніми теплими словами провели до лав української армії призовників весняного призову.

3 юнаків Печенізького району готові відбути до військових частин Збройних Сил України, а самеКизим Владислав, Сіренко В’ячеслав та Дейнеко Віталій.

У своєму зверненні до майбутніх солдатів Лариса Ярова, голова районної ради, зазначила:

- Проводи до лав армії завжди були хвилюючою і водночас урочистою подією. Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування у вашому житті, випробування на зрілість, мужність та твердість характеру. Впевнена, що перебування в армії надасть вам впевненості, мужності та підвищення фізичного стану. Шановні призовники! Хай служба для вас буде мирною і спокійною.

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України та змужнілими і здоровими повернутися додому.

Також Лариса Володимирівна подякувала батькам за виховання справжніх патріотів рідної України та побажала їм позитивного настрою й твердої віри в те, що служба пройде благополучно.

Цього дня кожен з призовників отримав у дорогу ікону та найкращі напутні слова від керівництва районної ради та районної державної адміністрації.