08 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

08 квітня 2019 року голова районної ради Лариса Ярова взяла участь у черговій щотижневій нараді під головуванням першого заступника голови райдержадмінстрації Михайла НикитченкаВ нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради голова районної ради повідомила присутнім про те, що 04 квітня 2019 року у Будинку рад в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («ПУЛЬС») відбулася фахова майстерня для представників обласної та районних рад на тему «Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування». Впродовж якої учасники дискусії детально розглянули законодавче врегулювання та обговорили основні кроки планування для підприємств у сфері охорони здоров’я з некомерційним характером діяльності.

Також Лариса Ярова інформувала про те, що за ініціативи районної ради та відділу освіти райдержадміністрації громадським об’єднанням «Платформа Публічної Дипломатії» за підтримки Фонду Конрада Аденауера (Німеччина) 06 квітня 2019 року на базі ліцею ім. Г.Семирадського відбувся тренінг з євроінтеграції "Європа і ти". В якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, освітніх закладів, шкільне самоврядування та активна молодь району. Учасники тренінгу дізналися про структуру та цінності Європейського Союзу, європейсько-українські відносини, можливості та перспективи для українців, шляхи подальшої двосторонньої співпраці.

Під час щотижневої наради обговорили питання про результати проведення 1-го туру виборів Президента України на території району, про відзначення в районі Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів, про державну підтримку агропромислового комплексу в 2019 році, про хід проведення в районі Всеукраїнської акції «За чисте довкілля, про ремонт доріг загального користування та ін.