В РАЙОНІ ВСТАНОВИЛИ ПЕРШІ КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ ПЛАСТИКА

За ініціативи депутата Печенізької районної ради Максима Ніколаєнка, за підтримки Печенізької районної ради та депутатського корпусу 11 квітня 2019 року в районі розпочали встановлювати перші контейнери для роздільного збору пластика.

На сьогодні вже встановлено 12 контейнерів: 8 - у селищі Печеніги та 4 - в селі Мартове. Також планується встановити такі контейнери в селах Новий Бурлук та Артемівка.

Втілення ідеї роздільного збору сміття для Печенізького району поки що є новинкою, але сподіваємось, що мешканці населених пунктів підтримають ініціативу з сортування сміття. Адже роздільний збір сміття сприятиме зменшенню кількості відходів, які знаходяться на сміттєзвалищі, завдяки їх подальшій утилізації.

Дбаймо про чистоту нашої громади разом!