НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ 15 КВІТНЯ

15 квітня 2019 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Никитченка відбулася чергова апаратна нарада.В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Під час наради голова районної ради Лариса Ярова проінформувала присутніх, що в травні місяці відбудеться чергове пленарне засідання сесії Печенізької районної ради. Також Лариса Володимирівна повідомила, що в районі розпочато встановлення контейнерів для роздільного збору пластика, що сприятиме зменшенню кількості відходів, які знаходяться на сміттєзвалищі, завдяки їх подальшій утилізації.

В ході щотижневої наради обговорено питання про нові нормативно-правові акти за березень 2019 року, про організацію та проведення в районі заходів до Дня Чорнобильської трагедії, про виконання бюджету за березень 2019 року, про закінчення опалювального сезону та початок підготовки об’єктів соціальної сфери та господарського комплексу до роботи у 2019-2020 році, про хід проведення весняно-польових робіт.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Також під час апаратної наради привітали Куриченкова Олександра Юрійовича з призначенням на посаду військового комісара Печенізького районного військового комісаріату Харківської області.