У Печенігах відбувся мітинг, присвячений 33-річниці аварії на ЧАЕС

26 квітня у селищі Печеніги біля пам’ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбувся мітинг, присвячений 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

У заходах взяли участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Михайло Никитченко, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, представники районної ветеранської організації, громадськості району та учнівської молоді.

Під час свого виступу Лариса Ярова подякувала всім ліквідаторам за їх мужність та патріотизм, за те, що зробили все від них залежне аби захистити всіх нас від радіаційного лиха. Побажала їм та їхнім родинам міцного здоров'я, життєвої енергії, миру та добра. А також зичила, щоб більше ніколи не спіткала нашу країну така біда, як Чорнобиль, а пам’ять про ті події навчила нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Про події того часу та власну участь у ліквідації катастрофи розповів Віктор Русанов – ліквідатор ЧАЕС, побажавши всім миру, спокою, здоров’я та, найголовніше, мирного атому на планеті.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя.

На честь загиблих під час Чорнобильської аварії та ліквідації її наслідків настоятель Свято-Преображенського храму протоієрей Іоан відслужив панахиду.

На завершення учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС.