За підтримки компанії GIZ в Печенізькому терцентрі розпочато ремонтні роботи

Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ розпочало ремонтні роботи, передбачені Угодою про співпрацю між Печенізькою районною радою і GIZ.

Близько 700 тис.грн. – така сума передбачена тристоронньою Угодою.

Серед переліку робіт - реконструкція частини будівлі терцентру із ремонтом системи опалення, заміна електропроводки, монтаж системи водопостачання та водовідведення, інші роботи.

3 травня відбулася чергова робоча зустріч голови райради Лариси Ярової з представниками компанії, а також з підрядної організації, яка виконуватиме ремонтні роботи.

-  Ми вдячні міжнародній організації за ту увагу, яку вони налаштовані приділити Печенізькому району, - говорить Лариса Ярова. – Силами районного та обласного бюджетів ми щорічно приділяємо увагу будівлі територіального центру надання соціальних послуг людям похилого віку, але цього недостатньо, враховуючи, що будівля є досить зношеною і потребує капітального ремонту. Радіємо, що нам вдалося знайти порозуміння з нашими німецькими партнерами. Спільно зробимо умови для обслуговування людей похилого віку, організації їх дозвілля, а також роботи колективу терцентру значно кращими.