На щотижневій нараді 6 травня 2019 року

06 травня 2019 року під головуванням першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Никитченка відбулась щотижнева нарада.

В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, працівники виконавчого апарату районної ради, апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, селищний та сільські голови.

Лариса Ярова інформувала присутніх про роботу постійних комісій районної ради та підготовку до проведення чергової 33 сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 23 травня 2019 року. Голова райради повідомила також про початок ремонтних робіт, які виконуються в територіальному центрі за підтримки німецької компанії GIZ.

Про організацію та проведення в районі заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні доповіла заступник голови райдержадміністрації Ольга Кизим.

Про організоване закінчення 2018/2019 навчального року та підготовка до проходження зовнішнього незалежного оцінювання доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Прохорчук.

Про стан готовності служб району та лісокористувачів до пожежонебезпечного періоду доповів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та НС райдержадміністрації Олександр Майстренко.

Про виконання в районі Урядової програми «Доступні ліки» доповів головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» Олександр Жадан.

Про хід акції «За чисте довкілля» та приведення в належний санітарний стан пам’ятників та території біля них доповів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та НС райдержадміністрації-головний архітектор Костянтин Житеньов, начальник Чугуївського райавтодору Андрій Владіміров, Печенізький селищний голова Юрій Мариненко, Мартівський сільський голова Ігнат Нечіпорук, Артемівський сільський голова Олександр Чумак, Новобурлуцький сільський голова Володимир Маренич, Борщівський сільський голова Олена Передеря.

Серед питань, обговорених на нараді, цікавим було повідомлення голови районної ради про успіхи вихованців секції гирьового спорту Печенізької дитячо-юнацької спортивної школи. Як інформувала Лариса Ярова, наші хлопці з великим успіхом виступили на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед молодших юнаків, який відбувся днями у м. Мирогорд Полтавської області. В’ячеслав Трушкін став дворазовим чемпіоном України серед молодших юнаків, а Юрій Козаков – призером.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.