У райраді обговорили питання діяльності комунальних підприємств

Питання діяльності підприємств, які перебувають в комунальній власності Печенізької районної ради, обговорили на робочій нараді, що відбулася під головуванням Лариси Ярової – голови районної ради, за участі Ауріки Савощенко – директора комунальної установи «Майновий комплекс Печенізького району Печенізької районної ради Харківської області», Тетяни Гребеннікової – начальника фінансового управління РДА, Маїси Курилко – начальника управління соціального захисту населення, Наталії Прохорчук – начальника відділу освіти РДА.

Кадрові питання, внутрішній трудовий розпорядок роботи працівників, нарахування та виплата заробітної плати, інші питання та їх відповідність чинному законодавству України – такий Порядок денний розглянуто під час робочої наради.