Вітаємо з 74-ю річницею Великої Перемоги!

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Сімдесят чотири роки відділяє нас від однієї з найважливіших
подій двадцятого століття — Перемоги у Другій світовій війні.
Багато часу минуло, але пам’ять нагадує нам про те, як багато було віддано заради цієї Перемоги. Війна прийшла тоді в кожен дім, залишивши після себе горе й скорботу. Немає такої родини в Україні, якої б не торкнулася гірка відмітка того страшного часу.

Ми, нинішнє та наступні покоління, у вічному боргу перед тими, хто стікав кров’ю на полях битв, замерзав в окопах, горів у танках, хто чотири страшних роки ділився один з одним останньою сорочкою та остннім шматком хліба. Низький уклін і мертвим, і живим солдатам Другої світової! Схилимо голови перед кожною братською могилою, кожним пам’ятником загиблим воїнам. Уклін вам, герої праці, хто ніс важку трудову вахту в заводських цехах і на колгоспних полях, рив окопи, випікав хліб, робив снаряди для фронту, лікував поранених у шпиталях та піднімав країну з розрухи.
Сьогодні солдатів, які в 1945-му принесли мир і спокій людству, поряд з нами з кожним роком залишається все менше. Але сьогодні, як і 74 роки
тому, у їхніх очах — віра і мужність. Нехай День Великої Перемоги додасть нових сил тим, хто пережив цю війну. А молодшому поколінню, хто народився вже після Другої світової війни, нагадає, що її дихання і наслідки стосуються кожного, хто думає про майбутнє.
Бажаємо всім міцного здоров’я, довголіття, радості, добробуту і мирного неба над головою! Зі святом вас, дорогі земляки! З Великою і Величною
Перемогою!

З повагою, Лариса ЯРОВА, голова Печенізької районної ради,