Біля памятника загиблим воїнам в селищі Печеніги відбувся мітинг та громадянська панахида за загиблими у роки Великої Вітчизняної та Другої Світової війни

Біля памятника загиблим воїнам в селищі Печеніги відбувся мітинг та громадянська панахида за загиблими у роки  Великої Вітчизняної та Другої Світової  війни.

У своєму зверненні до мешканців селища Печеніги та гостей району Лариса Ярова, голова районної ради, відзначила, що 74 роки тому Перемога прийшла до нас не в лавровому вінку.

Вона прийшла в образі матері, яка втратила сина, батька, чоловіка. Вона прийшла в образі мільйонів скалічених та втрачених людських життів, зруйнованих міст і сіл, розсипом братських могил. Цей день 1945 року увійшов в історію людства як свято визволення планети від фашизму.

Голова райради від імені депутатського корпусу ради привітала  всіх зі святом Перемоги та закликала не шкодувати тепла своїх сердець ветеранам, які сьогодні серед нас. Лариса Ярова побажала ветеранам здоров'я, світлих і довгих спокійних днів, душевного тепла, уваги і турботи близьких, а  молоді пам'ятати про подвиги минулого.