ВІтаємо медичних сестер Печеніжчини!

Шановні медичні сестрички!

Ви є представниками однієї з найбільш значущих і масових професій, яка стоїть на сторожі найбільшої цінності - людського життя.

У різні епохи незмінними складовими професії медичної сестри залишалися турбота, ніжні руки і добре серце.

А сьогодні це ще сучасні знання і досвід медичного персоналу. Адже дуже багато в медичній професії залежить від професіоналізму та відданості справі.

Ви є опорою для пацієнта, вашою посмішкою і добрим ставленням ви сприяєте його швидкому одужанню. У той же час жоден лікар не може уявити свою роботу без участі медсестри. Своєю присутністю ви формуєте особливу атмосферу милосердя.

Дякуємо вам за врятовані життя і повернене здоров'я. Бажаємо вам щастя, добра, міцного здоров'я, святкового настрою. Нехай все добро, яке ви віддаєте людям, повертається до вас сторицею!

З повагою,

Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, депутатський корпус районної ради