На Печеніжчині стартував футбольний сезон - 2019

Футбольний сезон - 2019 на Печеніжчині стартував 12 травня, коли у Печенігах на полі місцевого стадіону відбувся матч між командами «Рембудпобут», яка представляє Печенізький район, та Кам’яної Яруги з Чугуївського району.

З вітальним словом до футболістів звернулися голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, президент футбольного клубу «Рембудпобут» й депутат районної ради Андрій Шидич, а також настоятель Свято-Преображенського храму смт. Печеніги, протоієрей Іоан Сорока.

Прекрасні слова підтримки й напутні побажання отримали футболісти, вступаючи в новий сезон.

Перша гра завершилася із рахунком 4:5 на користь кам’яноярузьких футболістів.

Але, за словами уболівальників, команда «Рембудпобут» у цій боротьбі тримала лідерство, і в ході гри до суддівства головного орбітра були питання.

Тим не менше, футбольна боротьба розпочалася і свято футболу 2019 року – попереду! Бажаємо нашим футболістам, тренеру Олександру Сіренку та президенту клубу Андрію Шидичу гарної форми та спортивного натхнення.

Футбольний сезон 2019 року відкрито!

Вболіваємо за вас!

Захопливих зустрічей!

Чесних орбітрів!

Цікавої гри!

Гарних і толерантних уболівальників!

Задоволення від футболу!