На щотижневій нараді 13 травня 2019 року

13 травня 2019 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Никитченка відбулась щотижнева нарада.

В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Лариса Ярова проінформувала щодо підготовки до проведення 33 сесії районної ради 7 скликання, пленарне засідання якої планується на 23 травня, та питань Порядку денного сесії.

Про основні нововведення Законом України «Про житлово-комунальні послуги» доповіла начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та НС райдержадміністрації Світлана Ковтун.

Про хід весняно-польових робіт доповіла начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Любов Ісичко.

Про першочергові ремонтні роботи на дорогах загального користування району доповів начальник Чугуївського райавтодору Андрій Владіміров.

Голова райради Лариса Ярова подякувала керівнику відділу культури Ларисі Данильченко та головам селищної і сільських рад за належну організацію та проведення заходів, присвячених Дню Перемоги.

Лариса Володимирівна привітала присутніх з Днем матері, який відзначався в Україні 12 травня.

Також було повідомлено про продовження роботи щодо відзначення старанної й талановитої учнівської молоді за успіхи у навчанні, участь у громадській, спортивній, науковій діяльності, реалізації соціально значущих творчих проектів.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.