В районній раді йде підготовка до чергової 33 сесії райради

У ході підготовки до 33-ї сесії Печенізької районної ради 7 скликання, пленарне засідання якої планується на 23 травня, відбулася робоча нарада під головуванням Лариси Ярової – голови районної ради, за участі селищного та сільських голів району Юрія Мариненка, Ігната Нечипорука, Володимира Маренича, Олени Передері, секретаря Артемівської сільради Наталії Богомаз, начальника фінансового управління РДА Тетяни Гребеннікової, начальника управління соціального захисту населення Маїси Курилко, директора КУ «Майновий комплекс Печенізького району» Ауріки Савощенко.

На нараді розглянуто кадрові та фінансові питання функціонування комунальних закладів та установ, а також питання соціального захисту населення, зокрема, надання пільг різним категоріям населення Печенізького району.