27 ТРАВНЯ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА АПАРАТНА НАРАДА

В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Впродовж наради Лариса Ярова повідомила присутнім, що 23 травня 2019 року відбулося пленарне засідання чергової сесії райради, під час якого було прийнято ряд важливих рішень. Також голова райради інформувала про те, що 30 травня відбудеться сесія Харківської обласної ради.

Про підготовку до відзначення в районі Дня захисту дітей доповіла начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариса Данильченко. Про роботу сільськогосподарської галузі в районі доповіла начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Любов Ісичко. Про розвиток сімейної медицини в районі доповів головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району» Олександр Жадан. Про підготовку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Печенізького району доповів головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та НС райдержадміністрації Олександр Майстренко. З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.