ВИПУСКНИКИ ПЕЧЕНІЗЬКОГО ДИТСАДКУ № 1 ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого! 29 травня 2019 року в Печенізькому дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 відбувся випускний бал.

Розпочалося свято з урочистого входу маленьких випускників. Дошкільнята читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки. Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частина душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

На свято до маленьких випускників завітала голова Печенізької районної ради Лариса Ярова. Вітаючи дошкільнят, Лариса Володимирівна побажала їм гарно вчитися, нічого не боятися, бути уважними і залишатися такими ж щасливими і життєрадісними дітьми, а також подякувала вихователям та батькам за те, що завжди були надійними друзями і вірними помічниками для дітей та навчили всього нового і цікавого.

З нагоди свята маленькі випускники отримали подарунки.

Пройде час, а в  малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Тож, бажаємо випускникам успіхів у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою та оберегом.