Вітання зі святом Останнього дзвоника

Дорогі школярі, вчителі та батьки!

Вітаємо вас із закінченням навчального року!

Свято останнього дзвоника є особливим для випускників дев'ятих та одинадцятих класів. Вам доведеться зробити відповідальний крок – обрати майбутню професію та знайти гідне застосування своїм знанням і таланту. Нехай світ буде доброзичливий, всі дороги відкриті, а майбутнє перевершить очікування. Ми віримо у вас!

Сьогодні свято й для першокласників. Ви витримали свій перший серйозний іспит – вчилися вчитися. В нагороду за це - перші літні канікули. Нехай вони стануть незабутніми для кожного з вас, дітвора! Бажаємо вам побільше радісних емоцій, вражень. Запасайтеся здоров'ям і енергією для майбутнього навчального року.

Хочемо висловити підтримку батькам всіх школярів. Тому що разом зі своїми дітьми ви знову і знову подумки сідайте за шкільні парти, але вже в якості наставника, помічника, доброго друга. Здоров’я вам, терпіння, дорогі мами й тата! І побільше приводів для радості та гордості за своїх дітей!

Зі словами величезної вдячності звертаємось до вчителів! Ваша роль у житті кожного учня – величезна. Вчити дітей з кожним роком стає все важче. Виклики часу вимагають нових знань, нової інформації, нової душевної організації. Тому, що треба вчити дітей не тільки математиці або хімії, а й мистецтву жити, вибудовувати відносини з людьми на різному рівні, відстоювати історичну правду та інтереси країни. Дякуємо вам, педагоги Печеніжчини. Бажаємо отримувати радість від праці, задоволення від успіхів ваших вихованців, нових творчих перемог!

Зі святом останнього дзвоника!

Голова районної ради Лариса Ярова, депутатський корпус районної ради