СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ПЕЧЕНІЗЬКОМУ ЛІЦЕЇ

31 травня 2019 року в Печенізькому ліцеї ім. Г.Семирадського відбулася урочиста лінійка, присвячена завершенню навчального року. У святкових заходах взяла участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова.

Виступаючи з вітальним словом, Лариса Ярова привітала учнів зі святом Останнього дзвоника, побажала гарного відпочинку під час літніх канікул, випускникам зичила успіхів та вагомих здобутків у дорослому житті, а педагогічному колективу щиро дякувала за щоденну самовіддану працю.

Цього дня для шкільної родини лунали найкращі побажання. Найактивніші були відзначені Грамотами, Подяками, Дипломами за успіхи в навчанні, активність у позашкільному та спортивному житті закладу.

Для всіх присутніх школярі підготували невеличку концерту програму з яскравими виступами та піснями.