МАЛЕНЬКІ ПЕЧЕНІЖЦІ ПРОЩАЛИСЯ ІЗ ДИТЯЧИМ САДОЧКОМ

У Печенізькому дошкільному навчальному закладі №1 відбулося свято на честь найстарших вихованців – випускників. Ця подія значуща в житті кожної дитини, вона є певним підсумком її життєвих досягнень в колективі однолітків і дорослих, попереду шкільне життя повне надій, сподівань і мрій.

Привітати малечу з святом завітала начальник відділу освіти Наталія Прохорчук. Від відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації та від Печенізької районної ради Наталія Володимирівна передала щирі вітання та подарункові набори канцтоварів, які стануть у пригоді майбутнім школярам.

Діти подарували численним глядачам номери художньої самодіяльності, танці та пісні. Для них були організовані цікаві конкурси та ігри.