З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Діти – це квіти нашого життя, наше майбутнє, а значить – майбутнє Печенізького краю і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яке підростаюче покоління ми виховаємо, в якій країні будуть жити наші діти, якою мовою розмовлятимуть та на яких традиціях зростатимуть.

Тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одними з найголовніших наших обов’язків. Забезпечувати їх, розвивати здібності, підтримувати й заохочувати обдарованих – святий обов’язок сім’ї і школи, влади і громадськості.Адже для нас дуже важливо, щоб наші діти росли здоровими, а їх дитинство було радісним і щасливим.

Дорогі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Бажаємо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та успіхів на життєвих дорогах!

З повагою,

Голова Печенізької районної ради  Лариса Ярова,