Шановні громадяни!

Сучасний ринок праці потребує робітників з високим рівнем професійної компетенції.

Ви хочете відповідати цьому критерію? Бажаєте отримати гідну роботу та достойну зарплатню? Плануєте бути успішним та шукаєте стабільності у своєму житті?

Харківській центр професійно-технічної освіти ДСЗ надає можливість скористатись послугами з професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації.

Професійні викладачі, майстри виробничого навчання застосовують сучасні технології. Навчальні кабінети та майстерні укомплектовані сучасним обладнанням і устаткуванням; гуртожитки забезпечені комфортними умовами проживання.

Випускники отримують свідоцтво державного зразка або посвідчення, що підтверджує підвищення кваліфікації за напрямком.

Харківській центр професійно-технічної освіти ДСЗ це:

-        стислі терміни з професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації розраховані на різні вікові категорії;

-        гнучкі навчальні плани та програми з урахуванням особистих потреб роботодавця;

-        групова та індивідуальна форма навчання.

Професійна підготовка кадрів в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ здійснюється за професіями:

-  оператор верстатів з програмним керуванням, - налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, - токар, - фрезерувальник, - верстатник широкого профілю, - слюсар-ремонтник, - маляр,- муляр, - штукатур, - лицювальник – плиточник, - монтажник гіпсокартонних конструкцій, оператор котельні, - кравець, - швачка, - виноградор, адміністратор, - покоївка, - кухар, - косметик,- перукар, - манікюрник, - педикюрник та інші спеціальності.