ВИПУСКНИЙ БАЛ У АРТЕМІВСЬКИХ ДОШКІЛЬНЯТ

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. 05 червня 2019 року в Артемівському дошкільному навчальному закладі пройшов випускний бал. Цього дня дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі, представники влади, всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на вихованців – майбутніх школярів.

Також на свято до маленьких випускників завітали голова Печенізької районної ради Лариса Ярова та начальник відділу освіти Печенізької райдержадміністрації Наталія Прохорчук.

Звертаючись до дітвори, батьків та вихователів, Лариса Володимирівна відмітила, що роки, проведені дітьми у дошкільному закладі, стали хорошим стартом для навчання в школі, а це стане запорукою подальших успіхів на навчальній ниві. Голова райради побажала маленьким випускникам щасливої та світлої дороги у країну знань, їхнім батькам - сил, здоров’я та добробуту, а вихователям – наснаги та творчого натхнення на довгі роки.

З нагоди свята від почесних гостей та батьків маленькі випускники отримали подарунки.

Зусиллями педагогічного колективу було організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочку.