ЯКІ ПРОФЕСІОНАЛИ ПОТРІБНІ РОБОТОДАВЦЯМ У 2020 РОЦІ

Для підготовки прогнозу потреби в кадрах на 2020 рік (у професійному розрізі) на вебсайті Державної служби зайнятості проходе опитування роботодавців. З 03 червня поточного року на порталі ДСЗ запроваджено анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік. Роботодавцям пропонують заповнити анкети у «персональних кабінетах» у розділі «Опитування».

Зареєструватися у персональному кабінеті можна за посиланням: www.dcz.gov.ua/cabinet

Результати анкетування оброблятимуть в Управлінні прогнозування, бюджетування та статистики ДСЗ (Центрального апарату). Дані будуть використані при розробці прогнозу потреби у працівниках на 2020 рік.

Нагадаємо, в опитуванні щодо потреби в кадрах на 2019 рік взяли участь 13 тис. роботодавців з усієї України. Вони повідомили про потребу у працівниках – 46 тис. осіб. Найбільше затребувані працівники на підприємствах промисловості (32%), сільського господарства (30%), у сфері торгівлі (9%).

Запрошуємо всіх роботодавців залучитися до опитування та скласти перспективну потребу в працівниках. Будьмо соціально відповідальними та побудуємо ринок праці регіону разом!