Звернення Лариси Ярової до Дня Скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

22 червня – одна із найболючіших дат для України. Адже саме 78 років тому розпочався найкривавіший період найбільшого лиха ХХ століття, протягом якого заради мирного майбутнього людства свої життя віддали мільйони українців.

Кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни. Територія України була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся з тієї страшної війни, віддавши своє життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. Вічна і світла їм пам’ять!

Шановні земляки, нехай у нашому житті ніколи не повторяться жахливі події воєнного лихоліття. Хай завжди над Україною буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панують мир, добробут і щастя!

З повагою,

Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова,