Радиодетали

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ АТО ТА ООС!

Дата публикации

Печенізька районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує, що на Харківщині вперше буде реалізовуватись «Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС» (далі – Програма).

➡Учасники отримують унікальну можливість вивчити основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом та продажів. Та, як результат, розробити бізнес-план власної справи, заручившись допомогою досвідчених викладачів Київської школи економіки та випускників минулих хвиль.

 

➡Набір учасників триває з 1 червня 2019. До участі запрошуються учасники АТО, які мають особливу ідею або велике бажання відкрити/масштабувати власний бізнес. Навчання безкоштовне.

➡Програма розрахована на 2,5 місяці та передбачає 10 навчальних модулів (2 дні на тиждень: 1 день офлайн та 1 день онлайн). Навчання проводиться Київською школою економіки спільно з організаціями-партнерами за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Заповнити анкету можна за посиланням: https://forms.gle/nLXp5MT5goYD4o3g6.

З будь-якими питаннями звертайтесь до координатора програми Адель Шаповалової на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за номером +380674347221.

Довідково: Київською школою економіки вже було проведено три хвилі навчання для більш ніж 100 учасників, які разом реалізували близько 50 проектів. Детальніше ознайомитися з результатами попередніх програм можна за посиланнями: - перша хвиля http://bit.ly/2wu3Fg6 - друга хвиля http://bit.ly/2XdfX8o

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь до Печенізької районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою смт Печеніги, провул. Богдана Хмельницького, 1 А, або за тел. (05765)6-19-88, (05765)6-18-38

Офіційний сайт Печенізької районної ради

Автор дизайна Антон Балабай ( E-mail: soad.contender2@mail.ru)