З Днем державної служби!

Шановні працівники державної служби!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем державної служби України!

Державний службовець - це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Кожен з вас на своєму місці є посередником між владою і народом, знає його біди та проблеми, шукає шляхи їх вирішення.Саме від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом.

У цей святковий день висловлюємо найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працювали та працюють на користь Печенізького району.

Бажаємо вам і  надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям,  мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом! Міцного здоров’я вам, особистого щастя і всього самого найкращого!

Зі святом!

З повагою,