НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ 24 ЧЕРВНЯ

24 червня 2019 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Никитченка відбулася чергова апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

З нагоди відзначення Дня державної служби України на початку наради було нагороджено кращих державних службовців району Грамотами та Подяками Харківської облдержадміністрації, Печенізької райдержадміністрації.

Під час наради Лариса Ярова проінформувала присутніх, що на даний час в рамках співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ ремонтні роботи в Печенізькому територіальному центрі вже на завершальному етапі. Також голова райради повідомила, що 19 червня Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області було проведено семінар-практикум «Практичні питання юридичного супроводу роботи місцевих рад та запобіганню проявів корупції», під час якого розглядалися питання щодозапобігання та протидії корупції, а також загальні положення щодо декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру. Крім того, Лариса Володимирівна повідомила, що 27 червня відбудуться випускні вечори у Печенізькому ліцеї ім. Г.Семирадського та Артемівському НВК.

В ході щотижневої наради обговорено питання про нові нормативно-правові акти, про відзначення в районі 23-ї річниці Конституції України, про забезпечення виконання вимог Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», про хід оздоровчої кампанії в районі влітку 2019 року, про роз’яснювальну роботу серед населення району в пожежонебезпечний період.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.