В ТЕРЦЕНТРІ ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТНІ РОБОТИ

26 червня 2019 року в приміщенні територіального центру соціального обслуговування відбулася робоча зустріч голови Печенізької районної ради Лариси Ярової з представниками німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ», будівельниками-підрядниками, які виконували роботи по даному проекту та директором Печенізького територіального центру соціального обслуговування. Під час зустрічі підвели підсумки виконання ремонтно-будівельних робіт в приміщенні терцентру.

На сьогодні реалізацію проекту завершено.

В рамках співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ виконано роботи по реконструкції частини будівлі терцентру із ремонтом системи опалення, заміни електропроводки, монтажу системи водопостачання та водовідведення.

У відремонтованих кімнатах будуть проводити свій вільний час громадяни похилого віку відділення денного перебування. Завдяки відновленню приміщення та розширенню простору люди поважного віку, які проживають в Печенізькому районі, прийматимуть участь у створених гуртках за інтересами - вокальному, поетичному, гімнастичному, танцювальному, інших. У них з’явиться більше можливостей проводити свій вільний час за приємним спілкуванням. Також у відновлених кімнатах буде проводитись навчання для громадян похилого віку за програмою «Університет третього віку».

- Від ефективної роботи відділення денного перебування залежить покращення емоційного, психологічного та фізичного стану людей поважного віку. Розуміючи необхідність підтримки активного та здорового довголіття населення Печенізького району, районна рада приділяє велику увагу саме цьому соціальному напрямку. Власними зусиллями та із залученням коштів різних бюджетів територіальний центр отримав за останні два роки майже 450 тис грн. для встановлення сучасних енергозберігаючих вікон та дверей, а також облаштування кімнати здоров’я та відпочинку. У 2019 році робота в цьому напрямку продовжується. І ми щиро вдячні міжнародній організації за ту увагу, яку вони приділили Печенізькому району та радіємо з того, що нам вдалося реалізувати ще один соціальний проект, - говорить Лариса Ярова.