Вітання випускникам шкіл району

Дорогі випускники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого свята!

Сьогодні ви всі в очікуванні урочистої та зворушливої події – випускного вечора – свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, але найбільше - великих сподівань. А тепер попереду непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір та відстоювати свою позицію.

За роки навчання у школі ви отримали безцінний багаж знань і досвіду, який обов'язково допоможе вам вибрати правильну дорогу у житті. Сьогодні перед вами відкриваються двері у великий світ з масою можливостей для вибору професії і продовження освіти.

Збережіть в собі бажання до знань і нових відкриттів. Не потрібно боятися труднощів, які будуть зустрічатися на шляху. Долайте їх сміливо! Вірте в себе, не бійтеся приймати рішення, будьте небайдужими і активними. А головне - будьте добрими і чесними людьми.

Нехай ваші успіхи поза школою, працьовитість, ділова і творча ініціатива стануть найкращою подякою вашим сьогоднішнім наставникам - вчителям.

Щира подяка усім педагогам за щоденну самовіддану працю, за терпіння й віру у здібності й та­ла­н­ти кожного учня, за знання і досвід, за те, що були щирими друзями, наставниками та порадниками своїм вихованцям.
       Хочу привітати також батьків сьогоднішніх випускників. Разом зі своїми дітьми ви пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи першим здобуткам та підтримували у хвилини невдач, своєю безмежною та відкритою любов’ю надавали сил і натхнення на нові звершення.

Шановні випускники, бажаємо кожному з вас упевненості в собі, у власних силах, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Попереду найскладніше – вчитися жити, і найприємніше – бути щасливим. Саме цього вам і бажаємо: щасливої долі, міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та вагомих здобутків.

Зі святом вас!

З повагою,