Привітання Лариси Ярової з Днем Конституції України!

Шановні жителі Печеніжчини!

Щиро вітаємо вас з великим державним святом – 23-річницею прийняття Конституції України!

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Конституція – одна для всіх, яка надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати її та дотримуватись законів.Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей, а головне, щоб Основний Закон нашої країни дотримувався неухильно, і кожен український громадянин був впевнений у своєму майбутньому.

В цей день бажаємо кожній родині здоров’я і миру, добробуту і впевненості у завтрашньому дні. Нехай наша спільна праця  по будівництву демократичної, правової країни буде успішною, а серця наповнюються гордістю за нашу державу. Будьмо єдиними у  спільному прагненні  – процвітанні  України і кожного, хто живе на її благодатній землі!

З Днем Конституції України!

З повагою,

Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова,