Лариса Ярова привітала випускників Печенізького ліцею

27 червня, для випускників Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського настала урочиста та зворушлива подія – випускний вечір – свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Роки навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, але найбільше - великих сподівань.

А тепер попереду непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір та відстоювати свою позицію. Зі святом випускного балу, закінченням школи та вступом у доросле життя учорашніх школярів вітали директор ліцею, перші вчителі, вихователі, батьки та почесні гості.

Із важливою подією у житті випускників, а також їх викладачів та батьків привітала і голова Печенізької районної ради Лариса Ярова.

- За роки навчання у школі ви отримали безцінний багаж знань і досвіду, який обов'язково допоможе вам обрати правильну дорогу у житті. Сьогодні перед вами відкриваються двері у великий світ з масою можливостей для вибору професії і продовження освіти.Тож, бажаю вам обрати професію, про яку мрієте, легко впоратися з вступом до вищих навчальних закладів, щоб здобувши знання, стати успішними і прославляти рідну Печеніжчину», - сказала Лариса Ярова, звертаючись до випускників ліцею.

Також голова райради висловила щиру подяку педагогам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, доброту і щедрість душі, батькам – за допомогу і підтримку.

У подарунок від голови голови районної ради випускники отримали флешки, які стануть у нагоді в подальшому навчанні.

15 випускників ліцею з радістю і хвилюванням отримували атестати зрілості, щиро дякували вчителям, батькам і обіцяли бути гідними громадянами своєї Батьківщини.

Під час святкового концерту випускники подарували усім присутнім чудові емоції радості та водночас легкого смутку від прощання з рідною школою.