Артемівські випускники приймали вітання

Випускний вечір – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

Так, 27 червня в Артемівському навчально-виховному комплексі відбувся святковий випускний вечір. Привітати вихованців школи із завершенням навчання, сказати їм теплі напутні слова, підтримати на початку нового відрізку життєвого шляху прийшли їх батьки, рідні та друзі, вчителі, почесні гості та мешканці села.

На свято до випускників завітала і голова Печенізької районної ради Лариса Ярова. Вітаючи із закінченням школи, Лариса Володимирівна побажала випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні своєї мети.Висловила слова вдячностівчителям та батькам за те, що разом зі своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, за терпіння й віру у здібності й та­ла­н­ти кожного учня, за те, що раділи першим здобуткам та підтримували у хвилини невдач, надавали сил і натхнення на нові звершення.

У подарунок від голови голови районної ради випускники отримали флешки, які стануть у нагоді в подальшому навчанні.

Директор школи  Валентина Щеголяєва привітала випускників з успішним закінченням школи, здачею ЗНО та вручила атестати про повну загальну середню освіту.

Вітаємо наших випускників та бажаємо їм щасливої дороги у життя.