Відбувся фінал конкурсу «Наш співак"

Фінальний етап конкурсу «Наш співак-2019» відбувся 29 червня у районному Будинку культури. Організатором та спонсором конкурсу співаків з народу виступив депутат Печенізької районної ради Андрій Шидич. Цього року до участі у конкурсі долучилися і творчі колективи із сусідніх районів, а саме з Чугуївського, Дворічанського, Великобурлуцького районів та м. Харкова. У конкурсі взяли участь понад 40 учасників, 14 з яких потрапили до півфіналу.

За визначенням журі до півфіналу конкурсу потрапили найкращі його учасники: вокальний ансамбль «Струмочок» Артемівського Будинку культури, Наталія Богомаз, Ангеліна Харебіна, Олег Манько, Марина Латишева, народний хор "Донець", Вероніка Лапко, гурт "Западняночки", Олексій Завітов, жіночий ансамбль "Джерельце", сестри Вілісови, Богдан Горошко, Олена Пацюк та Олена Лузан.

На захід завітала і голова районної ради Лариса Ярова.

Печенізький край споконвіку був і залишається краєм талановитих і творчих людей. І задача районної влади, в тому числі депутатського корпусу та кожного депутата, - усіляко підтримувати різні напрямки розвитку нашого краю, в тому числі, культури. На рахунку районної ради 7 скликання - безліч добрих справ. Конкурс «Наш співак» є їх частиною, організованою колегою-депутатом Печенізької районної ради. Тож нехай бажання розвивати й творити, щирість та пісня й надалі допомагають кожному будувати й жити, бо попереду ще багато планів та різних добрих справ, - зазначила голова райради під час вітальної промови.

Зі сцени Лариса Ярова висловила щиру вдячність художнім керівникам творчих колективів, які підготували учасників конкурсу та вручила їм квіти. Також голова райради відзначила найбільший творчий колектив Печенізького району - "Струмочок", до складу якого входить 16 учасниць та вручила їм Сертифікат на відвідування Харківського академічного театру музичної комедії. Саме сьогодні один із учасників конкурсу, Олег Манько, відзначав своє 16-річчя, Лариса Володимирівна привітала юнака з Днем народження та вручила подарунок.

За рішенням журі Гран-прі конкурсу та відпочинок на морі, отримав Богдан Горошко з селища Кочеток Чугуївського району.Володарями призу глядацьких симпатій – став гурт «Западняночки» Дворічанського району. Всі інші учасники півфіналу отримали цінні призи в різних номінаціях.

Святковий концерт був насичений прекрасними виступами та подарував всім присутнім гарний настрій. Чудове пісенне свято вдалося на славу!