Привітання Лариси Ярової з Днем молоді!

Шановна молодь Печеніжчини!

Прийміть щирі вітання з одним із найяскравіших свят у календарі – з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!

Це свято особливе для кожного з нас, бо молодість – це не роки, молодість – це стан душі. Молодість - це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Ви - наше майбутнє. Саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні задля того, щоб вона була розвиненою європейською демократичною державою. Для цього у більшості з вас є все: бажання працювати, міцні і ґрунтовні знання, здорові амбіції, прагнення йти вперед і перемагати.

Тож будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте, будуйте далекоглядні плани на майбутнє та реалізовуйте їх.

Успіхів вам у всіх справах і починаннях, щастя, кохання, невичерпної енергії та оптимізму!

З повагою,

Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова,