Печенізька районна рада висловлює глибокі співчуття родині Куц з приводу тяжкої втрати – смерті чоловіка, батька, дідуся Куца Сергія Івановича

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішов з життя чоловік, який своїми діями та вчинками, своїм розумом виховав не одне покоління учнів. Вміло вчив їх мудрості та відповідальності.

Куц Сергій Іванович усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.

Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність».

Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Сергія Івановича - особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого вчителя, хорошого колегу. Він був дуже енергійною людиною, великим працелюбом та оптимістом.

Печенізька районна рада висловлює щирі співчуття з приводу передчасної смерті Куца Сергія Івановича, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег, учнів – усіх, хто знав і працював з ним.

Світла пам’ять про Сергія Івановича назавжди залишиться у наших серцях.

Голова районної ради Лариса Ярова,

депутатський корпус райради