НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ 01 ЛИПНЯ

01 липня 2019 року під керівництвом заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Ольги Кизим відбулася чергова апаратна нарада.В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Під час наради голова районної ради Лариса Ярова проінформувала присутніх, що 27 червня у загальноосвітніх закладах району пройшли випускні вечори, 26 випускників отримали атестати про повну загальну середню освіту. Також голова райради повідомила, що на даний час в рамках співпраці знімецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» в Печенізькому територіальному центрі завершено ремонтно-будівельні роботи. Крім того, в приміщенні терцентру буде реалізовано ще один проект, який став переможцем в обласному конкурсі розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє".Також Лариса Володимирівна інформувала, що27 червня під час брифінгу за участю заступника начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергія Пляки, було повідомлено, що на сьогодні виконано 53 % із запланованих дорожніх ремонтних робіт. На деяких трасах планові роботи з відновлення покриття на цей рік завершені повністю, серед яких і автодорогаЧугуїв – Печеніги.

В ході щотижневої наради обговорено питання про сприяння роботи дільничним виборчим комісіям на позачергових виборах народних депутатів Верховної Ради України, про формування, ведення та використання страхового фонду документації при Печенізькій районній державній адміністрації, про підготовку сільськогосподарських підприємств району до зернозбиральних робіт.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.