Привітання Лариси Ярової з Днем родини!

Дорогі мешканці Печенізького краю!

Щиро вітаємо усіх вас із чудовим святом – Днем родини!

Це молоде свято, яке Україна почала відзначати лише з 2012 року. Однак воно є чи не найважливішим з-поміж інших свят. Адже родина – це опора та надія кожної людини, це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють.

Саме в родинному колі ми черпаємо сили і натхнення, пізнаємо духовні та культурні традиції свого краю, вчимося поважати старші покоління на прикладі рідних батьків. І все це допомагає нам впродовж життя досягати вершин та бажаних перемог, долати труднощі та негаразди.

В цей святковий день бажаємо кожній родині нашого району щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, мирута любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного родина залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!

Зі святом вас!

З повагою,