НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ 08 ЛИПНЯ

08 липня 2019 року під керівництвом заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Ольги Кизим відбулася чергова апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Під час наради Лариса Ярова нагадала присутнім, що в цьому році в рамках участі у обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» переможцями стали 8 міні-проектів, на даний час триває їх реалізація. Також Лариса Володимирівна порушила ряд важливих питань життєдіяльності району та наголосила, що для підвищення ефективності вирішення цих питань потрібно налагодити постійну взаємодію з органами місцевого самоврядування, сектором з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту у Печенізькому районі та Печенізьким районним відділом Головного управління Держпродспоживслужби.

В ході щотижневої наради обговорено питання про роботу Центру первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району, про підсумки роботи центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації за І півріччя 2019 року, про початок збирання ранніх зернових культур та заходи щодо збереження врожаю, про стан виконання санітарних та протипожежних заходів на полігонах твердих побутових відходів, виявлення та недопущення утворення несанкціонованих сміттєзвалищ на території населених пунктів району.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.