Відбулися засідання конкурсних комісій

11 липня 2019 року відбулися перші засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на посади директорів КЗ «Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області» та КЗ «Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського Печенізької районної ради Харківської області».

Відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників  комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району до складу конкурсних комісій увійшли депутати Печенізької районної ради, представники громадського об’єднання керівників закладів освіти району, представники батьківських рад та трудових колективів Печенізького та Мартівського ліцеїв.

Під час засідань обрали голів конкурсних комісій, перевірили подані документи кандидатів на відповідність установленим чинним законодавством вимогам, затвердили перелік питань та ситуаційних завдань і визначили дати проведення конкурсів.