Пройшли конкурси на посади директорів Мартівського та Печенізького ліцеїв

01 та 02 серпня 2019 року в Печенізькій районній раді відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на посади директорів Мартівського ліцею та Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського.

Конкурс проводився відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Печенізького району, затвердженого рішенням Печенізької районної ради від 18 жовтня 2018 року.

Відповідно до Положення претенденти виконали тестові завдання на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, вирішили ситуаційне завдання, презентували перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надали відповіді на запитання членів конкурсної комісії щодо проведених презентацій.

Конкурсною комісією відповідно до критеріїв було проведено оцінювання тестових завдань, ситуаційного завдання та презентацій перспективного плану розвитку.

Відповідно до критеріїв оцінювання претенденти набрали наступну кількість балів:

Мартівський ліцей:

- Штанкевська Тетяна Володимирівна – 38,7 балів.

Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського:

- Зеленська Олена Володимирівна – 35,91 балів;

- Помиляйко Оксана Олексіївна – 37,74 бали.

За результатами голосування конкурсні комісії визначили переможців конкурсних відборів: на посаду директора Мартівського ліцею - Штанкевську Тетяну Володимирівну, на посаду директора Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського - Помиляйко Оксану Олексіївну.