Молоді кадри в Печенізькій лікарні

07 серпня 2019 року голова районної ради Лариса Ярова привітала молодого спеціаліста, лікаря-інтерна Лаврик Анжелу Олегівну з початком стажування в Центрі первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району.

Анжела Лаврик народилася і виросла в селищі Печеніги. На даний час вона буде проходити інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» під керівництвом лікаря загальної практики – сімейного лікаря амбулаторії ЗПСМ Крикун Тетяни Володимирівни.

Майбутньому лікарю Лариса Володимирівна побажала здоров’я та успіхів у нелегкій справі боротьби з недугами.

Також в ході візиту головний лікар закладу Олександр Жадан показав приміщення, в якому планується розташування обладнання для впровадження телемедицини.

Спілкуючись з медперсоналом лікарні, голова районної ради, цікавилася нагальними проблемами та потребами закладу, які потребують першочергового вирішення.