Оголошення про скликання чергової ХXXIV сесії районної ради VІI скликання

Відповідно до розпорядження голови Печенізької районної ради від 09 серпня 2019 року №12 «Про скликання XXXIсесії районної ради VІІ скликання» скликається XXXIV сесія районної ради VІІ скликання.

Пленарне засідання XXXIV сесії районної ради VІІ скликання відбудеться 22 серпня 2019 року о 14.00 год в приміщенні районного Будинку культури за адресою: Харківська область, Печенізький район, смт. Печеніги, вул. Незалежності, 56.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 13.30 год.

На розгляд сесії винесено такі питання:

1. Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я Печенізького району на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 грудня 2018 року.
  2. Про внесення змін до Програми підтримки розвитку Державної казначейської служби України у Печенізькому районі Харківської області на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2016 року.
  3. Про внесення змін до Умов про призначення та виплати стипендій обдарованим талановитим учням закладів освіти Печенізького району Харківської області, затверджених рішенням районної ради від 06 березня 2018 року.
  4. Про затвердження Договору про організацію та фінанування витрат на надання спеціалізованої медичної допомоги населенню Печенізького району у 2020 році.
  5. Про затвердження фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ» ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2020 рік.
  6. Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік».
  7. Про створення груп продовженого дня у закладах освіти Печенізької районної ради Харківської області.
  8. Про укладання контракту з Лапком Валерієм Юрійовичем, директором коммунального закладу «Печенізький районний будинок культури».
  9. Про укладення контракту з Макаренко Тетяною Іванівною, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПЕЧЕНІЗЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСИТЕМА».
  10. Про укладання контракту з Гриценко Ольгою Олексіївною, директором Новобурлуцького навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області.
  11. Про укладання контракту з Киценком Анатолієм Михайловичем, директором Печенізької дитячо-юнацької спортивної школи Печенізької районної ради Харківської області.
  12. Різне.