Звернення Лариси Ярової з нагоди Дня визволення селища Печеніги від фашистських загарбників

Шановні односельці!

Прийміть щирі вітання з Днем визволення селища Печеніги від фашистських загарбників!

Цей святковий день завжди викликає у нас почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.

Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих. Низький уклін та щира вдячність нашим сивочолим ветеранам, які піднімали з руїн та заново відроджували селище. Сьогодні ви – найбільша наша гордість, приклад мужності та незламності духу.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я ідовголіття, достатку і злагоди у ваших оселях, мудрості і натхнення у справах. Хай мир та спокій запанують у кожній родині, а достойне майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення.

З повагою,

Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова,