Зі святом, Печенізька громадо!

10 серпня 2019 року на центральній площі селища Печеніги зустрілися його мешканці, щоб відзначити День територіальної громади. У святкуванні взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, Печенізький селищний голова Юрій Мариненко, представники органів місцевого самоврядування, трудові колективи, громадськість, учнівська молодь, мешканці селища та його гості.

Свято розпочалося з вшанування пам’яті загиблих у роки війни та урочистого покладання квітів до пам’ятнику загиблим воїнам.

Голова районної ради Лариса Ярова разом із лідерами учнівського самоврядування Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського привітали односельців із Днем територіальної громади, побажали їм міцного здоров’я, тепла, родинного затишку, стабільності і процвітання рідним Печенігам. Вони подарували присутнім різнобарвні кульки разом із побажаннями добра і злагоди.

Впродовж святкування відбулося урочисте відкриття фото-виставки «Відкрий для себе рідний край», відзначення активних мешканців громади, безпрограшна лотерея з розіграшем суперпризів – велосипедів, нагородження переможців огляду-конкурсу «Квітучий край», концертно-розважальна програма за участю творчих колективів району та запрошених гостей.

Для шанувальників народного мистецтва діяла виставка місцевих майстринь, всі бажаючі мали змогу переконатися в майстерності і таланті наших земляків, оглядаючи картини, вироби з бісеру, з дерева, вишивки та інші витвори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Лариса Ярова разом із представниками учнівської молоді оглянули яскраво оформлені роботи місцевих майстринь та вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.

Особливу увагу всіх присутніх привернула фото-виставка «Відкрий для себе рідний край», присвячена історії Печенізької громади. І дорослі, і молодь уважно вдивлялися в обличчя на давніх фотографіях, захоплено вигукуючи, коли знаходили своїх рідних та знайомих.

Під час свята діти мали можливість взяти участь у різних цікавих конкурсах та розвагах, поласувати смачним морозивом та покататися на дитячих атракціонах.

Ще довго на площі лунала музика та линули українські пісні. Печеніжцям і їхнім гостям смакувала каша, пироги та інші смаколики.

Завершилося святкування дискотекою та яскравим феєрверком.